KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018437
nr 1501 8437
Johan Heijer
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, munkar, 1954. Olja på duk, 45x46 cm, yttermått inklusive ram: 55x56 cm
Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:55:24
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr